Aranżacja wnętrz

Projekty salonów i jadalni oraz innych ciekawych pomysłów wnętrzarskich., nie zawsze zrealizowanych.  Lubię wykorzystywać na ścianach nowoczesne struktury, okładziny i kolor. Uważam, że to nadaje pomieszczeniu charakterystyczny nastrój.


Metamorfoza pokoju dziennego z miejscem do pracy

Po kilkunastu latach meble w okleinie w kolorze jabłoń w tym pokoju przestały być atrakcyjne. Poproszono mnie o propozycje modnej i ciekawszej aranżacji. Przede wszystkim zmieniłam ustawienie mebli, żeby pozbyć się wielkiego stołu ze środka pokoju. Wykorzystałam meble z serii Corano produkcji Bydgoskich Fabryk Mebli w kolorze białym z elementami w kolorze dąb. Jasne meble na tle jasno piaskowych ścian dają poczucie większej przestrzeni w tym pomieszczeniu. Na ścianie z telewizorem proponuję modne panele profilowane 3D, tutaj wycinane w płycie MDF, co stanowi ciekawe tło mebla z telewizorem. Mocny akcent kolorystyczny sofy i kontrastowy kolor lamp dodają wnętrzu charakteru.


Bardzo mały salon z otwartą kuchnią

Nie sztuka urządzić salon o regularnych proporcjach i przyzwoitej wielkości. Gorzej, jeżeli salon jest w jednym pomieszczeniu z jadalnią i kuchnią, a na dodatek na środku chciałoby się wsadzić kominek. To wymaga zastanowienia i paru pomysłów, ale nie jest niemożliwe.
Projekt pochodzi z 2014 roku.


Salon w stylu Loft z kominkiem i jadalnią salon_loft-1_4salon_loft-1_5salon_loft-1_6salon_loft-1_8


Metamorfoza salonu użyciem starych meblisalon_1 salon_22 salon_33


Salon z dekoracją z paneli profilowanych 3D

widok-2_5 widok-2_3widok-2_4


Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Prezentacja oferty i projektów aranżacji wnętrz Jolanty Dybowskiej, absolwentki Wydziału Architektury Wnętrz na ASP w Warszawie.